Tootekood: RCER71H334K1M1H03A
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: RCER71H334K1M1H03A
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 330nF; 50V; X7R; ±10%; THT; 5mm
Mounting THT
Operating voltage 50V
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Terminal pitch 5mm
Capacitance 330nF