RCLAMP0512TQTCT T/R 94AC9824
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RCLAMP0512TQTCT
Tootja: SEMTECH
Tootja tootekood: RCLAMP0512TQTCT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RCLAMP0512TQTCT T/R 94AC9824
| Mounting | SMD |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 2 |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Number of pins | 3 |
| Max. off-state voltage | 5V |
| Max. forward impulse current | 20A |
| Version | ESD |
| Application | Ethernet, USB |
| Type of diode | Transil array |
| Breakdown voltage | 6.5V |