Diode: TVS array; 6V; 5A; 125W; unidirectional; MSOP10; Ch: 4
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RCLAMP0544M.TBT
Tootja: SEMTECH
Tootja tootekood: RCLAMP0544M.TBT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS array; 6V; 5A; 125W; unidirectional; MSOP10; Ch: 4
| Mounting | SMD |
| Case | MSOP10 |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 4 |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 5V |
| Max. forward impulse current | 5A |
| Version | ESD |
| Application | Ethernet, USB |
| Type of diode | Transil array |
| Breakdown voltage | 6V |