TVS ARRAY, 450W, 3.3V, SLP2626P10
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RCLAMP3304NATCT
Tootja: SEMTECH
Tootja tootekood: RCLAMP3304NATCT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS ARRAY, 450W, 3.3V, SLP2626P10
| Mounting | SMD |
| Case | SLP2626P10 |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 4 |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 3.3V |
| Max. forward impulse current | 25A |
| Version | ESD |
| Type of diode | Transil array |
| Breakdown voltage | 3.5V |