Wireless motion sensor; EXTA LIFE; IP20; 3÷3.6VDC; NC + NO; 300m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RCR-21
Tootja: ZAMEL
Tootja tootekood: RCR-21
Spetsifikatsioon tootele Wireless motion sensor; EXTA LIFE; IP20; 3÷3.6VDC; NC + NO; 300m
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP20 |
| Series | EXTA LIFE |
| Application | intelligent house |
| Frequency | 868.5MHz |
| Range | 300m |
| Control | wireless |
| Contacts configuration | NC + NO |
| Number of batteries | 1 |