Wireless temperature sensor; EXTA LIFE; IP20; 3.2VDC; 868.5MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RCT-22
Tootja: ZAMEL
Tootja tootekood: RCT-22
Spetsifikatsioon tootele Wireless temperature sensor; EXTA LIFE; IP20; 3.2VDC; 868.5MHz
| Mounting | flush mount |
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP20 |
| Series | EXTA LIFE |
| Application | intelligent house |
| Dimensions | 47.5x47.5x13mm |
| Frequency | 868.5MHz |
| Temperature measuring range | -40...125°C |
| Additional functions | LED status indicator, programming directly from Android OS devices, sensor built-in |
| Range | 300m |
| Control | wireless |
| Number of batteries | 1 |