Closed cable trunkings; Colour: grey; L: 1m; Mat: PVC; H: 6mm; W: 20mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RD20
Tootja: KSS WIRING
Tootja tootekood: RD20
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Closed cable trunkings; Colour: grey; L: 1m; Mat: PVC; H: 6mm; W: 20mm
| Colour | grey |
| Body material | PVC |
| Length | 1m |
| H dimension | 6mm |
| Max ambient temperature | 85°C |
| W dimension | 20mm |
| H1 dimension | 4mm |
| Type of cable accessories | closed cable trunkings |
| Cable accessories application | for protecting and hiding cables |
| Cable accessories features | fitted with double layer adhesive tape |
| W1 dimension | 8mm |