Adapter; banana 4mm socket,fork terminal; 60VDC; 36A; red; 43mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
RDA-S4-W2-R
Tootja:
Tootja tootekood: RDA-S4-W2-R
Spetsifikatsioon tootele Adapter; banana 4mm socket,fork terminal; 60VDC; 36A; red; 43mm
| Colour | red |
| Contact plating | nickel plated |
| Contact material | brass |
| Current rating | 36A |
| Rated voltage | 60V DC |
| Overall length | 43mm |
| Insulator material | polyamide |
| Cable/adapter structure | banana 4mm socket, fork terminal |
| Type of test accessories | adapter |