Converter: DC/DC
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
RDC2072D05
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: RDC2072D05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 2A |
| Mounting | THT |
| Power | 20W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 50.8x25.4x10.16mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 87% |
| Output current 2 | 2A |
| Output voltage 2 | -5V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 270kHz |