Isolated Board Mount DC/DC Converter, Railway, 3 Output, 30 W, 5 V, 4 A, 12 V
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
RDC3072T0512
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: RDC3072T0512
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, Railway, 3 Output, 30 W, 5 V, 4 A, 12 V
| Output current | 4A |
| Mounting | THT |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -40...75°C |
| Body dimensions | 50.8x25.4x10.16mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 90% |
| Output voltage 3 | -12V DC |
| Output current 2 | 420mA |
| Output voltage 2 | 12V DC |
| Number of outputs | 3 |
| Switching frequency | 270kHz |