Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RDD08110D05
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: RDD08110D05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 800mA |
| Mounting | THT |
| Power | 8W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 80% |
| Output current 2 | 800mA |
| Output voltage 2 | -5V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 220kHz |