Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RDD08110S3V3
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: RDD08110S3V3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 2.4A |
| Mounting | THT |
| Power | 8W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Output voltage | 3.3V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 81% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 220kHz |