Isolated Board Mount DC/DC Converter, Railway, 2 Output, 20 W, 5 V, 2 A, -5 V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RDE20110D05
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: RDE20110D05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, Railway, 2 Output, 20 W, 5 V, 2 A, -5 V
| Output current | 2A |
| Mounting | THT |
| Power | 20W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Body dimensions | 25.4x25.4x10.4mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 84% |
| Output current 2 | 2A |
| Output voltage 2 | -5V DC |
| Number of outputs | 2 |