Tootekood: RDE5C1H392J0S1H03A
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: RDE5C1H392J0S1H03A
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 3.9nF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.5mm
Mounting THT
Operating voltage 50V
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Terminal pitch 2.5mm
Capacitance 3.9nF