Tootekood: RDE5C2A183J2S1H03A
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: RDE5C2A183J2S1H03A
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 18nF; 100V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.5mm
Mounting THT
Operating voltage 100V
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Terminal pitch 2.5mm
Capacitance 18nF