Tootekood: RDE5C2A1R0C0M1H03A
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: RDE5C2A1R0C0M1H03A
  • Dielectric
  • Capacitance tolerance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 1pF; 100V; C0G (NP0); ±0.25pF; THT; 5mm
Mounting THT
Operating voltage 100V
Operating temperature -55...125°C
Terminal pitch 5mm
Capacitance 1pF
Type of capacitor ceramic
Dielectric C0G
Capacitance tolerance ±0.25pF