Capacitor: ceramic; 1pF; 100V; C0G (NP0); ±0.25pF; THT; 5mm
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
RDE5C2A1R0C0M1H03A
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: RDE5C2A1R0C0M1H03A
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; 1pF; 100V; C0G (NP0); ±0.25pF; THT; 5mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 100V |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Terminal pitch | 5mm |
| Capacitance | 1pF |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | C0G |
| Capacitance tolerance | ±0.25pF |