RGB controller; EXTA FREE; IP20; 10÷14VDC; flush mount; -10÷55°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RDP-11
Tootja: ZAMEL
Tootja tootekood: RDP-11
Spetsifikatsioon tootele RGB controller; EXTA FREE; IP20; 10÷14VDC; flush mount; -10÷55°C
| Mounting | flush mount |
| Supply voltage | 10...14V DC |
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP20 |
| Number of channels | 3 |
| Series | EXTA FREE |
| Application | intelligent house |
| Dimensions | 47.5x47.5x20mm |
| Frequency | 868.32MHz |
| Power consumption | 220mW |
| Additional functions | LED status indicator |
| Range | 230m |
| Control | wireless |