Wireless dimmer; EXTA LIFE; IP20; 230VAC; flush mount; -10÷55°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RDP-21
Tootja: ZAMEL
Tootja tootekood: RDP-21
Spetsifikatsioon tootele Wireless dimmer; EXTA LIFE; IP20; 230VAC; flush mount; -10÷55°C
| Mounting | flush mount |
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP20 |
| Number of channels | 1 |
| Series | EXTA LIFE |
| Application | intelligent house |
| Dimensions | 47.5x47.5x20mm |
| Frequency | 868.32MHz |
| Power consumption | 500mW |
| Additional functions | programming directly from Android OS devices, LED status indicator |
| Range | 330m |
| Control | wireless |