Tootekood: RDS50N-470R
Tootja: TELPOD
Tootja tootekood: RDS50N-470R
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Tolerance
  • Leads
  • Length
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Kind of resistor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Resistor: wire-wound; adjustable; 470Ω; 50W; ±5%; Ø18x100mm
Power 50W
Resistance 470Ω
Type of resistor wire-wound
Tolerance ±5%
Leads for soldering
Length 100mm
Body dimensions Ø18x100mm
Diameter 18mm