Resistor: wire-wound; adjustable; 470Ω; 50W; ±5%; Ø18x100mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RDS50N-470R
Tootja: TELPOD
Tootja tootekood: RDS50N-470R
Spetsifikatsioon tootele Resistor: wire-wound; adjustable; 470Ω; 50W; ±5%; Ø18x100mm
| Power | 50W |
| Resistance | 470Ω |
| Type of resistor | wire-wound |
| Tolerance | ±5% |
| Leads | for soldering |
| Length | 100mm |
| Body dimensions | Ø18x100mm |
| Diameter | 18mm |
| Kind of resistor | adjustable |