Transport wheel; Ø: 100mm; W: 30mm; Dyn.load: 2.5kN; 229kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RE.F5-100-RSL
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 451506
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 100mm; W: 30mm; Dyn.load: 2.5kN; 229kg
| Material | aluminium, polyurethane |
| Static load | 3.5kN |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 95 |
| Force kg | 229kg |
| Wheel width | 30mm |
| Wheel diameter | 100mm |
| Dynamic load | 2.5kN |
| Rolling load | 2.25kN |