Transport wheel; Ø: 100mm; H: 128mm; ESD,rigid; 200kg; polyurethane
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RE.F5-100PSL-N-ESD
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: RE.F5-100-PSL-N-ESD
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 100mm; H: 128mm; ESD,rigid; 200kg; polyurethane
| Material | polyurethane |
| Version | ESD, rigid, with mounting plate |
| Body material | steel |
| Height | 128mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 90 |
| Force kg | 200kg |
| Wheel diameter | 100mm |