Transport wheel; Ø: 125mm; W: 35mm; Dyn.load: 4kN; Rol.load: 2.8kN
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RE.F5-125-RSL
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 451511
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 125mm; W: 35mm; Dyn.load: 4kN; Rol.load: 2.8kN
| Material | aluminium, polyurethane |
| Static load | 5kN |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 95 |
| Force kg | 285kg |
| Wheel width | 35mm |
| Wheel diameter | 125mm |
| Dynamic load | 4kN |
| Rolling load | 2.8kN |