Transport wheel; Ø: 125mm; H: 156mm; ESD,rigid; 220kg; polyurethane
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RE.F5-125PSL-N-ESD
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: RE.F5-125-PSL-N-ESD
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 125mm; H: 156mm; ESD,rigid; 220kg; polyurethane
| Material | polyurethane |
| Version | ESD, rigid, with mounting plate |
| Body material | steel |
| Height | 156mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 90 |
| Force kg | 220kg |
| Wheel diameter | 125mm |