Transport wheel; Ø: 80mm; W: 30mm; H: 107mm; rigid; Dyn.load: 700N
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RE.G1-080-PBL
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 452651
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 80mm; W: 30mm; H: 107mm; rigid; Dyn.load: 700N
| Material | technopolymer (PP) |
| Version | rigid, with mounting plate |
| Body material | steel |
| Height | 107mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 85 |
| Force kg | 71kg |
| Wheel width | 30mm |
| Wheel diameter | 80mm |
| Dynamic load | 700N |
| Rolling load | 700N |