Transport wheel; Ø: 100mm; W: 30mm; H: 128mm; rigid; Dyn.load: 1kN
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RE.G1-100-PBL-NSST
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 452658
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 100mm; W: 30mm; H: 128mm; rigid; Dyn.load: 1kN
| Material | technopolymer (PP) |
| Version | rigid, with mounting plate |
| Body material | stainless steel |
| Height | 128mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 85 |
| Force kg | 101kg |
| Wheel width | 30mm |
| Wheel diameter | 100mm |
| Dynamic load | 1kN |
| Rolling load | 1kN |