Transport wheel; Ø: 125mm; W: 35mm; Dyn.load: 1.2kN; Rol.load: 1.2kN
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RE.G1-125-RBL
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 452511
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 125mm; W: 35mm; Dyn.load: 1.2kN; Rol.load: 1.2kN
| Material | technopolymer (PP) |
| Panel cutout diameter | 15mm |
| Static load | 1.8kN |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 85 |
| Force kg | 122kg |
| Wheel width | 35mm |
| Wheel diameter | 125mm |
| Dynamic load | 1.2kN |
| Rolling load | 1.2kN |