Transport wheel; Ø: 150mm; W: 45mm; Dyn.load: 1.8kN; Rol.load: 1.8kN
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RE.G1-150-RBL
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 452516
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 150mm; W: 45mm; Dyn.load: 1.8kN; Rol.load: 1.8kN
| Material | technopolymer (PP) |
| Panel cutout diameter | 20mm |
| Static load | 2.7kN |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 85 |
| Force kg | 183kg |
| Wheel width | 45mm |
| Wheel diameter | 150mm |
| Dynamic load | 1.8kN |
| Rolling load | 1.8kN |