Transport wheel; Ø: 125mm; W: 50mm; Dyn.load: 2.3kN; Rol.load: 2.3kN
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RE.G2-125-RSL
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 452772
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 125mm; W: 50mm; Dyn.load: 2.3kN; Rol.load: 2.3kN
| Material | aluminium, rubber |
| Panel cutout diameter | 20mm |
| Static load | 3.2kN |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 70 |
| Force kg | 234kg |
| Wheel width | 50mm |
| Wheel diameter | 125mm |
| Dynamic load | 2.3kN |
| Rolling load | 2.3kN |