Board: universal; multiadapter; W: 120mm; L: 175mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RE460
Tootja: ROTH ELEKTRONIK GMBH
Tootja tootekood: RE460
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Board: universal; multiadapter; W: 120mm; L: 175mm
| Material | FR4, fiberglass |
| Width | 120mm |
| Length | 175mm |
| Board variant | multiadapter |
| Type of board | universal |
| Laminate thickness | 1.5mm |
| Copper plating thickness | 35µm |
| Kind of board clad | gold plated soldering pads |
| Soldering pads configuration | PLCC20, PLCC28, PLCC44, PLCC52, PLCC68, PLCC84, QFP32, QFP44, QFP64, QFP80, QFP100, QFP144, QFP160 |