Board: universal; multiadapter; W: 70mm; L: 70mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RE472
Tootja: ROTH ELEKTRONIK GMBH
Tootja tootekood: RE472
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Board: universal; multiadapter; W: 70mm; L: 70mm
| Material | fiberglass, FR4 |
| Width | 70mm |
| Length | 70mm |
| Board variant | multiadapter |
| Type of board | universal |
| Laminate thickness | 1.5mm |
| Copper plating thickness | 35µm |
| Kind of board clad | gold plated soldering pads |
| Soldering pads configuration | QFP144, QFP160, QFP176, QFP184, QFP208, QFP224, QFP232, QFP240 |