Module: regulator; temperature; on panel; 85÷253VAC; Display: LED
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RE72-112101P1
Tootja: LUMEL
Tootja tootekood: RE72-112101P1
Spetsifikatsioon tootele Module: regulator; temperature; on panel; 85÷253VAC; Display: LED
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 85...253V AC |
| Operating temperature | 0...50°C |
| IP rating | IP65 (from the front) |
| Mounting hole diameter | 45x45mm |
| Body dimensions | 48x48x93mm |
| Kind of display used | LED |
| Controlled parameter | temperature |
| The programming method | rubber keypad |