Board: universal; multiadapter; W: 11.5mm; L: 21.3mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RE900-06
Tootja: ROTH ELEKTRONIK GMBH
Tootja tootekood: RE900-06
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Board: universal; multiadapter; W: 11.5mm; L: 21.3mm
| Material | fiberglass, FR4 |
| Width | 11.5mm |
| Length | 21.3mm |
| Board variant | multiadapter |
| Type of board | universal |
| Laminate thickness | 1.5mm |
| Copper plating thickness | 35µm |
| Kind of board clad | gold plated soldering pads |
| Soldering pads configuration | TSOP20, TSOP24, TSOP26, TSOP28, TSOP32 |