Board: universal; multiadapter; W: 8.25mm; L: 13.02mm; SOT23-3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RE909
Tootja: ROTH ELEKTRONIK GMBH
Tootja tootekood: RE909
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Board: universal; multiadapter; W: 8.25mm; L: 13.02mm; SOT23-3
| Material | fiberglass, FR4 |
| Width | 8.25mm |
| Length | 13.02mm |
| Board variant | multiadapter |
| Type of board | universal |
| Laminate thickness | 1.5mm |
| Copper plating thickness | 35µm |
| Kind of board clad | gold plated soldering pads |
| Soldering pads configuration | SOT23-3 |