Board: universal; multiadapter; W: 9.84mm; L: 12.38mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RE915
Tootja: ROTH ELEKTRONIK GMBH
Tootja tootekood: RE915
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Board: universal; multiadapter; W: 9.84mm; L: 12.38mm
| Material | fiberglass, FR4 |
| Width | 9.84mm |
| Length | 12.38mm |
| Board variant | multiadapter |
| Type of board | universal |
| Laminate thickness | 1.5mm |
| Copper plating thickness | 35µm |
| Kind of board clad | gold plated soldering pads |
| Soldering pads configuration | SC70-6, SC88-6, SOT363 |