Board: universal; multiadapter; W: 58.9mm; L: 120.1mm; TSSOP38
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
RE933-08
Tootja: ROTH ELEKTRONIK GMBH
Tootja tootekood: RE933-08
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Board: universal; multiadapter; W: 58.9mm; L: 120.1mm; TSSOP38
| Material | FR4, fiberglass |
| Width | 58.9mm |
| Length | 120.1mm |
| Board variant | multiadapter |
| Type of board | universal |
| Laminate thickness | 1.5mm |
| Copper plating thickness | 35µm |
| Soldering pads configuration | TSSOP38 |