Display: OLED; graphical; 0.96"; 64x128; Dim: 34x18x1.41mm; white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
REA064128AWPP3N0Y000
Tootja: RAYSTAR OPTRONICS
Tootja tootekood: REA064128AWPP3N0Y000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: OLED; graphical; 0.96"; 64x128; Dim: 34x18x1.41mm; white
| Supply voltage | 1.65...3.3V DC |
| Contacts pitch | 2.54mm |
| Colour | white |
| Interface | I2C |
| Number of pins | 4 |
| Type of pin configuration | 1x4 |
| Screen size | 0.96" |
| Kind of display | graphical |
| Display technology | COG |
| Type of display | OLED |