Converter: DC/DC; 30W; Uin: 36÷75V; Uout: 9VDC; 1"x1"; REC30K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
REC30K-4809S
Tootja: RECOM
Tootja tootekood: REC30K-4809S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 36÷75V; Uout: 9VDC; 1"x1"; REC30K
| Mounting | THT |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Protection | anti-overvoltage, short circuit protection |
| Body dimensions | 25.4x25.4x10.2mm |
| Output voltage | 9V DC |
| Insulation voltage | 2kV DC |
| Efficiency | 89% |
| Number of outputs | 1 |