Converter: DC/DC; 30W; Uin: 36÷75V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; 1"x1"
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
REC30K-4815D
Tootja: RECOM
Tootja tootekood: REC30K-4815D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 36÷75V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; 1"x1"
| Output current | 1A |
| Mounting | THT |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Protection | anti-overvoltage, short circuit protection |
| Body dimensions | 25.4x25.4x10.2mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 2kV DC |
| Efficiency | 87% |
| Output current 2 | 1A |
| Output voltage 2 | -15V DC |
| Number of outputs | 2 |