Reflective controller; IP00; 12÷24VDC; in LED profile; 100mW
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
REFLECTIVESWITCH
Tootja: BLEBOX
Tootja tootekood: REFLECTIVESWITCH
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Reflective controller; IP00; 12÷24VDC; in LED profile; 100mW
| Mounting | in LED profile |
| Supply voltage | 12...24V DC |
| IP rating | IP00 |
| Number of channels | 1 |
| Application | building automation, intelligent house |
| Maximum current | 4A |
| Dimensions | 36x10x13mm |
| Power supply | external |
| Kind of output | bistable, NO / NC |
| Plating material | without coating |
| Control | wireless |
| Connection | soldering |
| Operation mode | diffuse-reflective |