Display: OLED; graphical; 2.59"; 100x16; Dim: 116x37x9.8mm; white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
REG010016FWPP5N00100
Tootja: RAYSTAR OPTRONICS
Tootja tootekood: REG010016FWPP5N00100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: OLED; graphical; 2.59"; 100x16; Dim: 116x37x9.8mm; white
| Supply voltage | 5V DC |
| Colour | white |
| Interface | 6800 |
| Dimensions | 116x37x9.8mm |
| Display resolution | 100x16 |
| Kind of display | graphical |
| Window dimensions (H x W) | 85x18.6mm |
| Type of display | OLED |