Display: LCD
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
REG010016JYPP5N00000
Tootja: RAYSTAR OPTRONICS
Tootja tootekood: REG010016JYPP5N00000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: LCD
| Supply voltage | 4.8...5.3V DC |
| Contacts pitch | 2.54mm |
| Colour | yellow |
| Interface | 6800 |
| Number of pins | 16 |
| Dimensions | 122x44x10mm |
| Type of pin configuration | 1x16 |
| Display resolution | 100x16 |
| Kind of display | graphical |
| Display technology | COB |
| Window dimensions (H x W) | 98x21mm |
| Kind of controller | RS0010 |
| Type of display | OLED |