Display: OLED; graphical; 2.44"; 100x32; Dim: 98x60x10mm; blue; 5VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
REG010032BBPP5N00100
Tootja: RAYSTAR OPTRONICS
Tootja tootekood: REG010032BBPP5N00100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: OLED; graphical; 2.44"; 100x32; Dim: 98x60x10mm; blue; 5VDC
| Supply voltage | 5V DC |
| Contacts pitch | 2.54mm |
| Colour | blue |
| Interface | 6800 |
| Number of pins | 16 |
| Dimensions | 98x60x10mm |
| Type of pin configuration | 1x16 |
| Display resolution | 100x32 |
| Kind of display | graphical |
| Window dimensions (H x W) | 77x25.2mm |
| Type of display | OLED |