Display: OLED; graphical; 4.9"; 200x16; Dim: 182x38.5x9.3mm; yellow
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
REG020016AYPP5N00100
Tootja: RAYSTAR OPTRONICS
Tootja tootekood: REG020016AYPP5N00100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: OLED; graphical; 4.9"; 200x16; Dim: 182x38.5x9.3mm; yellow
| Supply voltage | 5V DC |
| Contacts pitch | 2.54mm |
| Colour | yellow |
| Interface | 6800 |
| Number of pins | 16 |
| Dimensions | 182x38.5x9.3mm |
| Type of pin configuration | 2x8 |
| Display resolution | 200x16 |
| Kind of display | graphical |
| Window dimensions (H x W) | 154.4x16.5mm |
| Type of display | OLED |