Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 400VDC; Ø10x18mm; ±20%; 125mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
REH1018220M400K
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: REH1018220M400K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 400VDC; Ø10x18mm; ±20%; 125mA
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 400V DC |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 18mm |
| Operating current | 125mA |
| Body dimensions | Ø10x18mm |
| Diameter | 10mm |
| Capacitance | 22µF |
| Type of capacitor | electrolytic |