Cable tie; multi use
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
REL250-PA66-BK
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 131-22510
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; multi use
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | black |
| Version | multi use |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Length | 250mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 200N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 7.6mm |
| Loop diameter max | 68mm |