Screw mounted clamp; polyamide; black; W: 30mm; L: 28.4mm; H: 56.1mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RER.75-S6-X
Tootja: PANDUIT
Tootja tootekood: RER.75-S6-X
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw mounted clamp; polyamide; black; W: 30mm; L: 28.4mm; H: 56.1mm
| Body material | polyamide |
| Width | 30mm |
| Length | 28.4mm |
| Height | 56.1mm |
| Body colour | black |
| Type of cable accessories | screw mounted clamp |
| Cable accessories application | Cable P-clips |
| Bundle diameter | 19.1mm |