Fan: DC; radial; Ø138x35mm; 109m3/h; 47dBA; ball bearing; 2650rpm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RER125-19/12N
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: RER125-19/12N
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: DC; radial; Ø138x35mm; 109m3/h; 47dBA; ball bearing; 2650rpm
| Supply voltage | 12V DC |
| Operating voltage | 7...15V DC |
| Fan efficiency | 109m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 4.5W |
| Rotational rate/speed | 2650rpm |
| Fan dimensions | Ø138x35mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | radial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 47dBA |