Display: OLED; graphical; 64x32; Window dimensions: 12.58x6.58mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
REX006432AWPP3N00000
Tootja: RAYSTAR OPTRONICS
Tootja tootekood: REX006432AWPP3N00000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: OLED; graphical; 64x32; Window dimensions: 12.58x6.58mm
| Supply voltage | 2.8...3.3V DC |
| Colour | white |
| Number of pins | 14 |
| Dimensions | 14.5x11.6x1.26mm |
| Type of pin configuration | 1x14 |
| Display resolution | 64x32 |
| Screen size | 0.49" |
| Kind of display | graphical |
| Display technology | COG |
| Window dimensions (H x W) | 12.58x6.58mm |
| Kind of controller | SSD1306BZ |
| Type of display | OLED |
| Ribbon cable pitch | 700µm |