Display: LCD
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
REX012832DSPP3N00002
Tootja: RAYSTAR OPTRONICS
Tootja tootekood: REX012832DSPP3N00002
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: LCD
| Supply voltage | 2.8...3.3V DC |
| Colour | blue |
| Interface | 4-wire SPI |
| Number of pins | 15 |
| Dimensions | 30x11.5x1.26mm |
| Type of pin configuration | 1x15 |
| Display resolution | 128x32 |
| Screen size | 0.91" |
| Kind of display | graphical |
| Display technology | COG |
| Window dimensions (H x W) | 22.384x5.584mm |
| Kind of controller | SSD1306BZ |
| Type of display | OLED |
| Ribbon cable pitch | 650µm |